Romania , Oferte full time , Ilfov , Stefanestii de Jos , Anunturi Gratuite din Toata Romania , Agent vanzari , Compania Doors Class reprezinta in acest moment un brand in expansiune, avand ca domeniu principal de activitate product... , Anunturi Gratuite din Toata Romania , Anunturi Gratuite
  • Autentificare · Înregistrare cont nou

  • ro.newshealth.forskolinactive.com
    ro.newshealth.forskolinactive.com
    Promovează Anunţul

    Agent vanzari

    Gratuit
    Oferte full time Ilfov Data publicării: Iulie 11, 2018 Numărul anunţului: 3182 Vizualizări: 9
    Printează Anunţul

    Compania Doors Class reprezinta in acest moment un brand in expansiune, avand ca domeniu principal de activitate productia usilor de interior; importul si distributia usilor de interior si exterior.
    Angajeaza agent de vanzari .

    Descrierea jobului :
    Agent vanzari:
    - abilitati de comunicare ,organizat, dinamic, experienta in vanzari , carnet de conducere categoria B .

    Locatia punctului de lucru ,Sos. de Centura , Stefanestii de Jos .
    Conditiile salariale se vor discuta in timpul interviului .

    Status: Firma
    Stare : Nou
    Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

    ro.newshealth.forskolinactive.com performax.ro vivacredit.ro avon.ro%20 ppt.ro

    Alte anunţuri ale utilizatorului Doors Class

    Utilizatorul nu are alte anunţuri

    SUNA
    MESAJ